Richtek USA Inc. RT8010-12GQW kép Kép lehet képviselet.
Lásd a termék részleteinek részleteit.
RT8010-12GQW
Gyártási szám : RT8010-12GQW
RoHs állapota : ROHS3 kompatibilis
Gyártó / Márka : Richtek USA Inc.
Készletek állapota : Raktáron
Leírás : IC REG BUCK 1.2V 1A 6WDFN
Innen szállítva : Hong Kong
Adatlapokat : RT8010-12GQW.pdf
Szállítási út : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Ajánlat kérése
Mennyiség
Cégnév:
Kapcsolattartó neve:
Az email címed:
Telefon:
Üzenet:
Cég típus:
  • Ellenőrizze:
Tagszám RT8010-12GQW
Gyártó Richtek
Ólommentes állapot / RoHS állapot ROHS3 kompatibilis
elérhető mennyiség Raktáron
Adatlapokat RT8010-12GQW.pdf
Feszültség - kimenet (min / fix) 1.2V
Feszültség - kimenet (max.) -
Feszültség - bemenet (perc) 2.5V
Feszültség - Bemenet (Max) 5.5V
topológia Buck
Szinkron egyenirányító Yes
Szállító eszközcsomag 6-WDFN (2x2)
Sorozat -
Csomagolás / tok 6-WDFN Exposed Pad
Csomag Tape & Reel (TR)
Kimeneti típus Fixed
Kimeneti konfiguráció Positive
Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C (TA)
Kimenetek száma 1
Szerelési típus Surface Mount
Funkció Step-Down
Frekvencia - Kapcsolás 1.5MHz
Aktuális - kimenet 1A