KEMET SC-15-E110H kép Kép lehet képviselet.
Lásd a termék részleteinek részleteit.
SC-15-E110H
Gyártási szám : SC-15-E110H
RoHs állapota : ROHS3 kompatibilis
Gyártó / Márka : KEMET
Készletek állapota : Raktáron
Leírás : CMC 1.1MH 15A 2LN TH
Innen szállítva : Hong Kong
Adatlapokat : SC-15-E110H(1).pdfSC-15-E110H(2).pdf
Szállítási út : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Ajánlat kérése
Mennyiség
Cégnév:
Kapcsolattartó neve:
Az email címed:
Telefon:
Üzenet:
Cég típus:
  • Ellenőrizze:
Tagszám SC-15-E110H
Gyártó KEMET
Leírás CMC 1.1MH 15A 2LN TH
Ólommentes állapot / RoHS állapot ROHS3 kompatibilis
elérhető mennyiség Raktáron
Tápfeszültség - DC 250V
Feszültségosztály - AC 250V
Méret / dimenzió 1.417" Dia (36.00mm)
Sorozat SC
Értékelések -
Csomagolás / tok Horizontal, No Base, 4 PC Pin
Csomag Bulk
Üzemi hőmérséklet -25°C ~ 120°C
Sorok száma 2
Szerelési típus Through Hole
Induktivitás @ Frekvencia 1.1 mH @ 10 kHz
Magasság (Max) 0.984" (25.00mm)
Szűrő típusa Power Line
Jellemzők -
DC ellenállás (DCR) (Max) 16.5mOhm
Áramlási érték (max.) 15A